Компанія Väderstad AB збільшує інвестиції в автоматизацію виробництва

В результаті позитивної ринкової ситуації та впевнених майбутніх перспектив компаія Väderstad AB знову розширює виробничі площі шведського заводу. Нове приміщення, площею понад 5000 кв.м., дозволить залучити найбільші інвестиції компанії для забезпечення автоматизованого виробництва.

"Починаючи з січня 2018 року компанія Väderstad AB розширює виробничі потужності заводу в місті Väderstad, Швеція. В нових приміщеннях буде використане наше найсучашніше обладнання для автоматизованого виготовлення металоконструкцій за допомогою лазера, а також збільшення виробничих потужностей", - говорить Як Енгфельдт, генеральний  директор компанії  Väderstad AB та  додав:

"Таке обладнання збільшить нашу універсальність та посилить нашу здатність відповідати вимогам клієнтів щодо скорочення термінів доставки. Нова будівля складатиметься з офісних приміщень, технічних кімнат для персоналу та навчальні кабінети для наших співробітників компанії Väderstad AB, що входить до групи компаній Väderstad Group, яка представлена в 40 країнах світу. Штатна чисельність складає понад 1200 працівників, з яких близько 800 працють на заводі та в головному офісі в Швеції".

"Такі інвестиції відбражають наш успіх та розширення присутності на світових ринках. Це покращить якість та збільшить нашу виробничу продуктивність. Окрім того такий крок відображає нашу готовність інвестувати в Швецію в довгостроковій перспективі", - вважає Матс Беверуд, генеральний директор компанії Väderstad Group.

Загальний обсяг інвестицій, який складається з будівництва нового приміщення та нового обладнання для автоматичного вигтовлення деталей з металу за допомогою лазера, перевищує більше 20,4 млн. євро. Очікується, що будівництво буде завершене наприкінці 2018 року.