Новости

Вид: /
Сортировка:
На странице:
 • Нашi в Аргентинi
  Зараз делегацiя наших клiєнтiв знаходиться в вояжi по Аргентинi. В планах -- побувати на заводi BTI AGRI та у мiсцевих фермерів. Далi буде! ..
  05.12.2019    Просмотров: 1129
 • ~~Технологія ноу-тілл стала панацеєю від деградації ґрунтів і рятівним фінансовим кругом для фермерів Південної Америки. Технологію ноу-тілл у світі застосовують уже понад півстоліття, і площа необроблюваної ріллі з року в рік зростає, але найвищими темпами — у Південній Америці. Нині тут сконцентровано 47% світових площ, що обробляють за нульовою технологією. Темпи приросту цих територій просто вражають: ще у 1987 році в країнах економічного блоку Меркосур (назва походить від ісп. Mercado Co..
  23.11.2019    Просмотров: 1335
 • ~В этом году на Лаборатории No-till за день до конференции впервые будет проведен "Воркшоп для начинающих ноутиллеров". Формат проведения этого мероприятия необычный - разбор различных вариантов перехода на технологию No-till и поиск наиболее эффективных способов это сделать в практике участников воркшопа. Кому стоит принять участие: ✅ Новичкам, которые только начинают осваивать технологию No-till. ✅ Всем, кому интересно земледелие без обработки почвы, но не знает, как сделать первый ш..
  31.03.2018    Просмотров: 872
 • Сеялка прямого посева 33 ряда междурядье 21 см с боковый контролем глубины
  NO TILL BTI AGRI ЗЕРНОВОЙ КОМПЛЕКС ..
  31.03.2018    Просмотров: 1316
 • Новий трактор на площадцi
  Новий трактор на плошадцi ~~Трактори John Deere нової серії 3B з легкістю обробляють густо чи рідко посаджені культури. Два варіанта шин для передніх коліс та 4 для задніх з можливістю зменшити ширину колії до 1,2 м. Ці трактори відмінно підібрані під ваше робоче середовище. Трактори 3B сконструйовані для роботи з різним знаряддям, мають максимум два селективно-контрольні клапани, достатню вантажопідйомність і високу продуктивність вала відбору потужності. ..
  04.02.2018    Просмотров: 884