СIВАЛКИ СЕРII RB3200A

СIВАЛКИ СЕРII RB3200A

~~Функціональність
Пневматична система розподілу насіння AIRDRILL забезпечує точне і рівномірне дозування посівного матеріалу будь-якого типу : велике зерно, зерно і мелкосiмiнний матеріал, так само ця система не травмує зерно.
Дозволяє встановлювати будь-яку щільність висіву від 2х кг/га до 380ти кг/га, ті ж норми відповідають і добриву. Калібр посівного матеріалу від 1 мм до 10мм в діаметрі Сівалка розрахована на посів усіх видів зернових культур з великою нормою висіву (пшениця) і низькою щільністю висіву (сорго) Так само дозатор забезпечує можливість висіву маслосодержащих культур - сої, гороху і так далі. Ідеальна для посіву сої.
Характеристики сівалки забезпечують можливість посіву зимових і затятих культур використовуючи різну ширину міжряддя 42/21 см, 38/19 см, 35/17.5 см
Конструкція сошників передбачає їх підйом і фіксацію, що дозволяє збільшувати ширину міжряддя :з 21см до 42см з 19см до 38см з 17,5см до 35cm
Робоча ширина захвата до 8m, 2900 літровий бункер, висока швидкість посіву, забезпечують високупродуктивність (~6-9 Га/ч); що забезпечує швидку окупність вкладень.
Міцна доладна рама, залежно від конфігурації, забезпечує транспортну ширину від 3м до 3,9м, що забезпечує швидкі переїзди з поля на поле. Транспортна швидкість сівалки 40 км/год.
Бункер розташований по центру дає наступні переваги::
•Зручність завантаження і вивантаженняпосівного матеріалу і добрив. Бункеркузовного типу дозволяє різні типизавантаження і обладнанийцентральною горловиною для швидкоговивантаження.
•Збільшує маневреність наскладних ділянках.
Універсальність Універсальна модульна конструкція
Конструкційний дизайн сівалки завдяки модульній будові дозволяє:
-Збільшити робочу ширину при необхідності, дозволяючи користувачеві збільшити продуктивність при появі потужнішого трактора.
-Простая і швидка заміна комплектуючих, економить час при обслуговуванні.
Колеса низького тиску Мінімізують ущільнення грунту.
Кругова платформа зі сходами Забезпечують зручний доступ до бункера з обох боків.
Технологія постійного навантаження
Корпус сошника і вузол турбоножа сконструйовані так що б забезпечити константне навантаження на грунт і забезпечити високе копіювання нерівностей, що гарантує наступні переваги:
-Постоянную глибину закладення насіння, що забезпечує рівномірні сходи. -Качественный розріз грунту і висів оскільки на горбах запобігає поглибленню, а в ямках не втрачає навантаження. -Зняття пожнивних залишків з рядка. -Оптимiзоване співвідношення тягов
Монітор контролю висіву
Серійний: Монітор контролю висіву знімає наступні показники: Пройдені Га, Швидкість висіву, продуктивність (Га/ч), Датчики обертання валу, RPM турбіни, та ін.
Опційне: Монітор контролю висіву з GPS, Датчики забивання усіх насiнняпроводiв і тукопроводов.
Змазуючi втулки з весконита (служать в 8 разів довше за бронзових) є перевагою цієї сівалки, оскільки не вимагають мастила і економлять часу при тих обслуговуванні.
Поліпшена система копіювання грунту
Система незалежних передніх гідроциліндрів і система задніх несуть коліс, що коливаються, рівномірно розподіляють навантаження на грунт при попаданні в ями і на піднесеності, забезпечуючи таким чином:
-Якiсний розріз пожнивних залишків, що є найважливішим моментом при роботі за технологією No - Till.
--Вiдмiнне копіювання нерівностей грунту сошниками, що у свою чергу гарантує рівномірне закладення посівного матеріалу і як наслідок рівномірні сходи.
На базі сівалки RB3200A, представляємо сівалку для просапних культур MONOGRANO DE PRECISIÓN, для посіву таких культур як кукурудза, соняшник, буряк y соя за технологією точного землеробства. BTI AGRI використовує пневматичні вакуумні дозатори для досягнення кращих результатів посіву.
Ця модель сівалки представлена в наступних конфігураціях:- Від 10 до 20 рядів на ширину міжряддя 42см - Від 8 д про 16 рядів на ширину міжряддя 52см - Від 6 до12 рядів н а ширину міжряддя 70cm
Центральна система подання посівного матеріалу і добрив до корпусу сошника
Посівний матеріал і добриво завантажуються в центральний бункер після матеріалу розподіляється до робочих органів сівалки.
Процес доставки посівного матеріалу до висіваючих органів робиться потоком повітря з центрального бункера до вакуумних дозаторів, встановлених на сошниках BTI Agri На кожному корпусі сошника, встановлений клапан, який аналізує кількість посівного матеріалу у банку завантаження вакуумного дозатора роблячи довантаження в автоматичному режимі.
Міцний висіваючий корпус BTI AGRI, забезпечує якісне закладення насіння висіваючими дисками 15" і 16" глибина закладення контролюється бічними нівелюючими колесами. Корпус оснащений вакуумним дозатором MATERMACC, який забезпечує якісний розподіл насіння в рядку