Оприскувачі

Оприскувачі

~~Компанія «ДиректАгро», після ряду переговорів отримала ексклюзивне право стати офіційним дилером італійської компанії «CAFFINI» в Україні.


«CAFFINI» працює у галузі сільськогосподарського машинобудування із 1924 року, а з 1980 року компанія спеціалізується виключно на виробництві обприскувачів для захисту рослин. «ДиректАгро» обрала для співпраці безкомпромісного однодумця-«CAFFINI», оскільки обидві компанії орієнтуються на якісні та інноваційні машини із повним забезпеченням післяпродажного супроводу. Наразі наш італійський партнер експортує більше 60% своєї продукції у 30 країн світу.  І тепер український господар зможе у повній мірі оцінити переваги всієї лінійки техніки «CAFFINI».

 

Щодо цінової політики, то вартість італійської техніки знаходиться у середньому сегменті ринку: адекватна ціна за преміум-якість світового рівня. «ДиректАгро» зокрема представляє на українському ринку «Striker», інноваційний самохідний обприскувач останнього покоління для обробки великих площ. Ідеальний розподіл ваги між двома осями, потужні тягові елементи від «Bosch Rexroth», комфортна кабіна та надійні штанги роблять «Striker» маневреним, практичним обприскувачем для забезпечення великої продуктивності в повсякденній роботі сучасного фермера.

При виготовленні техніки «CAFFINI» використовується спеціальна технологія фарбування епоксидним порошком після катафорезної ванни. Машини оснащені двигунами визнаних світом виробників (наприклад, «Volvo»), комп’ютерами CB9 (на всі секції), навігаторами GPS Farmnavigator з кольоровим монітором 7″ і можливістю автоматичного відключення секцій (при потребі), фарами LED на штанзі і опцією підсвічування робочого місця Hub Service для нічної роботи.

Наші клієнти варті найкращого: благодатну українську землю має обробляти тільки якісна техніка. Саме таку техніку «Директ-Агро», як офіційний дилер «CAFFINI», пропонує  українським агровиробникам

Caffini Rider 3000

Caffini Rider 3000

Caffini STRIKER

Caffini STRIKER